SLA_1080_2020-1-pier-van-verlangen

Artist in residence bij StrandLAB

Met artist in residencies biedt StrandLAB nationale en internationale makers, kunstenaars en onderzoekers de ruimte om op het Almeerderstrand te onderzoeken en hun werk te ontwikkelen.

Bekijk het filmpje voor een impressie van het jaar 2019. Artists in residence waren toen studenten van ArtScience Interfaculty uit Den Haag, theatermaker Marinke Eijgenraam, kunstenaars van CitySenses, architect Dingeman Deijs en geluidskunstenaar Jolle Roelofs, interactieve theatermaker Bart Corduwener en architectuurhistorica Marieke Berkers.

Atelier StrandLAB

Over een paar maanden wordt het Atelier StrandLAB op het strand geplaatst waar de artist in residence gebruik van kan maken. Vanuit het atelier kan de kunstenaar of onderzoeker zijn werk verdiepen en testen.

Idee?

Heb je zelf een idee voor een artist in residence op het strand? Stuur een mailtje naar info@strandlab-almere.nl.