Contact

Heb je vragen over StrandLAB Almere of een goed idee voor het Almeerderstrand? Neem contact op met ons team of mail ons op info@strandlab-almere.nl.

Bezoekadres Atelier StrandLAB:
IJmeerdijk 1-B, Almere

Postadres:
Stichting StrandLAB Almere
IJmeerdijk 1B
1309 BA Almere

KvK-nummer: 76603601
BTW-nummer: 8606.97.186.B.01
IBAN-nummer: NL33TRIO0788849131

Meta van Drunen

Interim directeur
meta@strandlab-almere.nl
T 06 11 91 06 98

Tessa Haan

Programmamedewerker
tessa@strandlab-almere.nl
T 06 20 99 80 27

Cleo Thomas

Programmamedewerker
cleo@strandlab-almere.nl
T 06 41 60 42 02

Marleen van den Heuvel

Programmamedewerker
marleen@strandlab-almere.nl
T 0623 77 65 73

Alina Tomescu

Coördinator FlevoLAB
alina@strandlab-almere.nl

Marieke Breed

Financieel en administratief medewerker marieke@strandlab-almere.nl

Germain Macaya

(Drone)beelden en montage

Erwin Budding

Fotograaf