Contact

Heb je vragen over StrandLAB Almere of een goed idee voor het Almeerderstrand?
Neem contact op met ons team of mail ons op info@strandlab-almere.nl.
Atelier StrandLAB vind je op het Almeerderstrand en heeft het adres IJmeerdijk 1b, Almere.

Meta van Drunen

Regisseur
Directeur stichting StrandLAB Almere
meta@strandlab-almere.nl
T 06 11 91 06 98

Joep de Roo

Financiën en proces
joep@strandlab-almere.nl
T 06 11 91 07 02

Saskia Grogniet-Vijn

Communicatie
saskia@strandlab-almere.nl

Liesbeth Jansen

Directeur Linkeroever
liesbeth@linkeroever.nl

Tessa Haan

Communicatie en productie
tessa@strandlab-almere.nl
T 06 20 99 80 27

Alina Tomescu

Research en communicatie
alina@strandlab-almere.nl

Arjen van Vulpen

Tijdelijke bouwwerken
arjen@strandlab-almere.nl
T 06 11 03 25 90

Germain Macaya

(Drone)beelden en montage

Thom Laagkemper

Social media
socialmedia@strandlab-almere.nl

Erwin Budding

Fotograaf